Kontakt i współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym, o czym piszę, daj znać!
asja.michnicka@gmail.com

Z zasady rzadko wchodzę we współprace komercyjne –  przyświeca mi idea less waste, więc nie potrzebuję nowych przedmiotów. Poza tym tak bardzo zwracam uwagę na etyczność firmy i każdy aspekt zgody, na przykład, z aktualną wiedzą naukową, że w zasadzie ciężko mi z kimkolwiek wejść we współpracę, czując się z tym OK. Jeśli jednak masz ochotę napisać, mail jest powyżej. Nie mówię współpracom komercyjnym „nie”, ale daję znać, że dobieram je bardzo ostrożnie.

Kampanie społeczne, projekty alternatywne, w duchu zero waste – te obszary współprac mnie interesują. Daj znać, jeśli widzisz mój udział w takim przedsięwzięciu.

Jeśli chcesz mi zaproponować „współpracę barterową”, czyli wysłanie paczki swoich produktów w zamian za posta, relacje, wpisy – daję znać, że nie wchodzę w tego typu współprace w ogóle. Post, relacja, wpis na blogu to mój czas, wiedza, zaangażowanie. Moja praca. Za pracę otrzymuje się zapłatę, nie paczkę z mokrymi chusteczkami czy masłem orzechowym.

Czasami jednak przyjmuję prezenty od firm, które i tak są ze mną na co dzień – bardzo mi miło, że doceniamy nawzajem naszą pracę i takie produkty zdarza mi się wam polecać, zawsze oznaczając, jaki jest to rodzaj współpracy.

Na swoim blogu, fanpage na Facebooku (Mama na roślinach – Asja Michnicka – ponad 20 000 obserwujących) oraz Instagramie (mamanaroslinach – 14 000 obserwujących) poruszam tematy ekologii, idei less waste, weganizmu i roślinnej kuchni – dla całej rodziny, BLW, Rodzicielstwa bliskości, Porozumienia bez przemocy, empatycznego macierzyństwa, feminizmu, równości, edukacji antydyskryminacyjnej, aktywizmu kobiecego, ciałoakceptacji i praw kobiet. Współprowadzę także dwie kilkunastotysięczne grupy na Facebooku: Wege ciąża, wege rodzina oraz Roślinne BLW – przepisy wegańskie i wegetariańskie.

(Visited 3 950 times, 1 visits today)