Kontakt i współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym, o czym piszę, daj znać!
asja.michnicka@gmail.com

Z zasady nie wchodzę we współprace komercyjne – nie mam na nie czasu, przyświeca mi idea less waste, więc nie potrzebuję nowych przedmiotów. Poza tym tak bardzo zwracam uwagę na etyczność firmy i każdy aspekt zgody, na przykład, z aktualną wiedzą naukową, że w zasadzie ciężko mi z kimkolwiek wejść we współpracę, czując się z tym OK. Jeśli jednak masz ochotę napisać, mail jest powyżej.

Kampanie społeczne, projekty alternatywne, w duchu zero waste – te obszary współprac mnie interesują. Daj znać, jeśli widzisz mój udział w takim przedsięwzięciu.

Jeśli chcesz mi zaproponować „współpracę barterową”, czyli wysłanie paczki swoich produktów w zamian za posta, relacje, wpisy – daję znać, że nie wchodzę w tego typu współprace w ogóle. Post, relacja, wpis na blogu to mój czas, wiedza, zaangażowanie. Moja praca. Za pracę otrzymuje się zapłatę, nie paczkę z mokrymi chusteczkami czy masłem orzechowym.

Na swoim blogu, fanpage na Facebooku (Mama na roślinach – Asja Michnicka – 18 500 obserwujących) oraz Instagramie (mamanaroslinach – 10 000 obserwujących) poruszam tematy ekologii, idei less waste, weganizmu i roślinnej kuchni – dla całej rodziny, BLW, Rodzicielstwa bliskości, Porozumienia bez przemocy, empatycznego macierzyństwa, równości, edukacji antydyskryminacyjnej, aktywizmu kobiecego, praw kobiet. Współprowadzę także dwie kilkunastotysięczne grupy na Facebooku: Wege ciąża, wege rodzina oraz Roślinne BLW – przepisy wegańskie i wegetariańskie.

(Visited 3 883 times, 1 visits today)