O blogu

zdj. Ewa Przedpełska dla Ładnebebe

Cześć!

Mam na imię Asja. Jestem mamą dwóch chłopców. Pedagożką, trenerką, animatorką kultury, aktywistką. Wspieram rodziców, a szczególnie mamy, na ich krętej, ale pięknej macierzyńskiej ścieżce. Prowadzę grupy wsparcia, warsztaty dla rodziców, otwarte spotkania. Lubię Rodzicielstwo bliskości i Porozumienie bez przemocy. Poza tym opiekuję się dwójką adoptowanych zwierząt oraz gotuję pyszne i proste wegańskie (czasem wegetariańskie) posiłki.

Bloga Mama na roślinach prowadziłam przez kilka lat – znajdziesz na nim przede wszystkim proste, wegańskie i wegetariańskie przepisy w duchu idei #jemytosamo a także dużo informacji o rozszerzaniu diety dziecka, również rozszerzaniu diety bez mięsa czy nabiału. Poczytasz też o karmieniu piersią (jestem dyplomowaną promotorką karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji), a także o pieluszkach wielorazowych z przekazem #każdapieluszkamaznaczenie 

Teraz jestem już w innym miejscu i blog trochę odszedł z mojej listy priorytetów – ale nadal treści na nim są aktualne i, z tego co czytam i słyszę – przydatne, wspierające i dające potrzebną wiedzę. Korzystajcie!

Zachęcam was też do zajrzenia do zakładek po prawej stronie, gdzie znajdziecie kilka e-booków z wegańskimi przepisami – prostymi, szybkimi, dobrymi i dla dziecka, i dla rodziców.

Fajnie, że tu nadal jesteście ♥

A.

PS Wpisy na moim blogu są osobistymi opiniami. Traktuj je informacyjnie. Nie mogą one zastąpić porady dietetyka/czki czy lekarza/ki. Zdjęcia, które publikuję są mojego autorstwa. Jeśli nie − zaznaczam to wyraźnie. Korzystam również ze zdjęć na licencji CC0 1.0. (głównie z unsplash.com).

(Visited 2 174 times, 1 visits today)