O blogu

zdj. Ewa Przedpełska dla Ładnebebe

Mama na roślinach
Cześć!

Mam na imię Asja. Jestem mamą dwóch chłopców. Pedagożką, trenerką, blogerką, aktywistką. Wspieram inne mamy na ich krętej, ale pięknej macierzyńskiej ścieżce. Prowadzę grupy wsparcia, warsztaty dla rodziców, otwarte spotkania. Lubię Rodzicielstwo bliskości i Porozumienie bez przemocy. Poza tym opiekuję się trójką dwójką adoptowanych zwierząt oraz gotuję pyszne i proste wegańskie (czasem wegetariańskie) posiłki.

Razem z przyjaciółmi współtworzę rodzinną i dziką przestrzeń na warszawskim Ursynowie – klubokawiarnię Ptaszyna.

Na tym blogu znajdziesz przede wszystkim proste, wegańskie i wegetariańskie przepisy w duchu idei #jemytosamo a także dużo informacji o rozszerzaniu diety dziecka, również rozszerzaniu diety bez mięsa czy nabiału. Poczytasz też o karmieniu piersią (jestem dyplomowaną promotorką karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji), a także o pieluszkach wielorazowych z przekazem #każdapieluszkamaznaczenie 

Fajnie, że tu jesteś ♥

A.

PS Wpisy na moim blogu są osobistymi opiniami. Traktuj je informacyjnie. Nie mogą one zastąpić porady dietetyka/czki czy lekarza/ki. Zdjęcia, które publikuję są mojego autorstwa. Jeśli nie − zaznaczam to wyraźnie. Korzystam również ze zdjęć na licencji CC0 1.0. (głównie z unsplash.com).

(Visited 2 027 times, 1 visits today)